0

TP-LINK MiniGBIC Module TL-SM311LM, έως 550m, Ver. 3.20

TP-LINK MiniGBIC Module TL-SM311LM, έως 550m, Ver. 3.20

Περιγραφή

TP-LINK MiniGBIC Module TL-SM311LM, έως 550m, Ver. 3.20

Οι Fiber Module κάρτες της σειράς TL-SM311 χρησιμοποιούνται για την επέκταση της απόστασης του δικτύου LAN. Με την τοποθέτηση τους σε managed/smart switches της TP-LINK μπορούν να επεκτείνουν την απόσταση της σύνδεσης LAN για έως και δεκάδες χιλιόμετρα ικανοποιώντας της απαιτήσεις του δικτύου σας.

-Multi-mode MiniGBIC module
-Compatible with T3700 series, T2700 series,T2600 series, T2500 series, T1700 series, T1600 series, T1500 series, 2/3/5 series switches and MC220L

Τεχνικά χαρακτηριστικά
Standards and Protocols: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length: 850nm
Power Supply: 3.3V
Safety & Emission: FCC, CE
Cabel: Multi-mode Fiber
Fiber Type: 50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode
Max. Cable Length: 550m
Data Rate: 1.25Gbps
Port Type: LC/UPC
Operating Temperature: 0 °C ~ 70 °C

Συσκευασία προϊόντος: Εργοστασιακή συσκευασία σε τυπωμένο χαρτοκιβώτιο

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
http://www.tp-link.gr/support-contact.html
Επικοινωνία: +30 210 6148834
Χρέωση: Αστική, αναλόγως τον πάροχο και την προέλευση κλήσης
Email: support.gr@tp-link.com
Ωράριο Λειτουργίας: Δευτέρα με Παρασκευή, 09:00 – 17.30 (πλην επίσημων αργιών)

 

Εγγύηση: 24 μήνες

 

Επιπλέον πληροφορίες

Βάρος0.058 kg
Διαστάσεις12.5 × 4.0 × 8.0 cm
Support4you Μετάβαση στο περιεχόμενο