DELI δίσκος λείανσης μετάλλου DH-MGP115-E1, 115mm, 12000rpm, 5τμχ
Περιγραφή
Προσφέρονται σε μεγάλη ποικιλία εργαλείων, καλύπτοντας κάθε σας ανάγκη.
Χαρακτηριστικά
Διάμετρος δίσκου: 115mm
Διάμετρος οπής: 22.2mm
Πάχος: 6mm