DELI δίσκος κοπής μετάλλου DH-SZP230-E1, 230mm, 6600rpm
Περιγραφή
Δίσκος κοπής της Deli ιδανικός για γρήγορη και αποτελεσματική κοπή μετάλλου.
Προσφέρονται σε μεγάλη ποικιλία εργαλείων, καλύπτοντας κάθε σας ανάγκη.
Χαρακτηριστικά
-διάμετρος δίσκου: 230mm
-διάμετρος οπής: 22.2mm
-πάχος: 1.6mm