DELI δίσκος κοπής μετάλλου DH-SZP125-E1, 125mm, 12200rpm
Περιγραφή
Δίσκος κοπής ιδανικός για γρήγορη και αποτελεσματική κοπή μετάλλου.
Προσφέρονται σε μεγάλη ποικιλία εργαλείων, καλύπτοντας κάθε σας ανάγκη.
Χαρακτηριστικά
Διάμετρος δίσκου: 125mm
Διάμετρος οπής: 22.2mm
Πάχος: 1.2mm