DELI δίσκος κοπής μετάλλου DH-SZP115-E1, 115mm, 13300rpm
Δίσκος κοπής ιδανικός για γρήγορη και αποτελεσματική κοπή μετάλλου.
Προσφέρονται σε μεγάλη ποικιλία εργαλείων, καλύπτοντας κάθε σας ανάγκη.
Χαρακτηριστικά
Διάμετρος δίσκου: 115mm
Διάμετρος οπής: 22.2mm
Πάχος: 1.2mm